Новини громади

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ТОРГІВЛІ!

Дата створення: 14:35 28.07.2017

30 липня – День працівників торгівлі.

Буревій в с.Досін

Дата створення: 15:03 26.07.2017

25 липня у селі Досін Славутського району пройшов потужний буревій, що супроводжувався сильним вітром та зливою.

Заходи по ліквідації залишків снарядів Другої світової війни

Дата створення: 15:42 25.07.2017

25 липня на території Ганнопільського парку, групою піротехнічних робіт, були проведені заходи по ліквідації залишків снарядів Другої світової війни.

З ДЕМ БУХГАЛТЕРА!

Дата створення: 13:25 14.07.2017

Шановні бухгалтери!

Українсько-Білоруський економічний форум

Дата створення: 08:50 14.07.2017

Шановні підприємці!

Нагородження жителя с.Досін Савчука Андрія Володимировича

Дата створення: 12:25 13.07.2017

12 липня у приміщенні Ганнопільської сільської бібліотеки відбулося нагородження жителя с.Досін Савчука Андрія Володимировича 1978 року народження за проявлену мужність в ході антитерористичної операції на Сході країни. Голова Ганнопільської об’єднаної територіальної громади Медведюк Маргарита Іванівна та заступник начальника Славутського об'єднаного міського військового комісаріату Чаплінський Вячеслав Володимирович подякували захиснику за мужність та героїзм, проявлений у боротьбі з ворогом, побажали міцного здоров’я, мирного неба над головою та вручили заслужену нагороду. Учасники художньої самодіяльності підготували гарну концертну програму та порадували присутніх своїми піснями.

Огляд готовності місцевої пожежної охорони

Дата створення: 09:54 26.06.2017

23 червня під керівництвом заступника начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області  Сергія  Юри  спільно із працівниками Славутського районного сектору на базі  Ганнопільської сільської пожежної охорони  було проведено огляд готовності місцевої пожежної охорони  Берездівської та Ганнопольської обєднаних територіальних громад до виконання покладених завдань за призначенням із гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у сільській місцевості.     У процесі огляду особливу увагу звернули на укомплектування техніки аварійно-рятувальним обладнанням, забезпечення особового складу захисним одягом та спорядженням.     За результатами огляду встановлено, що техніка та особовий склад місцевих пожежних команд Берездівської та Ганнопільської громад  готові до дій за призначенням.    Наприкінці інспекції сільська пожежна   команда СЛП «Великоскнитське» отримала від Головного управління ДСНС в  Хмельницькій області комплекти бойового одягу.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата створення: 10:42 19.06.2017

З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата створення: 14:16 17.06.2017

Шановні медичні працівники!

Англомовний табір «Friendship»

Дата створення: 15:54 12.06.2017

12 червня в Ганнопільському НВК розпочав свою роботу англомовний табір «Friendship».