Сьогодні, 4 березня, свій 95-й ювілейний день народження відзначає жителька села Хоросток Столярчук Ганна Кирилівна.

Дата: 04.03.2024 17:04

Фото без описуФото без опису

Ювілярка народилася в багатодітній сім'ї, де вона була найстаршою.  Робочі будні провела у рільничій бригаді. Загартована, працьовита жінка. Не зважаючи на похилий вік охайна та хазяйновита. В усьому їй допомагає соціальний робітник.
Привітати з цією визначною подією до ювілярки з подарунками завітали: сільський  голова Маргарита МЕДВЕДЮК, секретар ради Ольга ПАВЛОВСЬКА, завідувач відділення соціальної допомоги вдома - Валентина ВОЙТЮК,  фахівець соціальної роботи - Світлана ГУРАНСЬКА, соціальний працівник Катерина ІВАНІЦЬКА. Директор СБК - Марія СТЕПАНЮК разом з односельцями привітали ювілярку піснями про життя.
Гості  побажали цій сильній жінці здоров’я, сили духу, пошани від рідних та близьких.
Було дуже приємно спілкуватися з ювіляркою, яка зберегла ясний розум, світлу пам'ять, почуття гумору, хоча доля й подарувала їй нелегке життя.

З ювілеєм Ганно Кирилівно!

Бажаємо мирного неба над головою, нехай кожен день Вас чекають лише добрі новини. Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ і гармонії душі Вам і Вашій родині!