Випалюєш сухостій – будь готовий заплатити тисячі гривень штрафу!

Дата: 04.03.2024 14:31

Нині працюватимуть спеціальні рейдові групи із використанням безпілотних літальних апаратів, робота яких спрямована на притягнення винних за спалення сухої рослинності до відповідальності згідно із законом. Вкотре нагадуємо, що за випалювання сухостою передбачено адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність. Відповідно до статі 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за порушення вимог пожежної безпеки сягає від 3060 до 6120 грн для громадян і від 15300 до 21420 грн для посадових осіб. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 6120 до 12240 грн і на посадових осіб - від 21420 до 30600 грн. У зв’язку з вищезазначеним Шепетівське районне управління ДСНС України у Хмельницькій області звертається до громадян з проханням, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, відмовтесь від спалювання сміття й рослинних залишків! Будьте свідомими! Не шкодьте довкіллю!