Надзвичайно приємно бачити нову світлину Віктора ШМИНДРИ. Усміхнений, життєрадісний, бадьорий. Жителів громади занепокоїв його стан після важкого поранення в Бахмуті. Відвідавши госпіталь де він перебуває поцікавились чим можна йому допомогти...

Дата: 21.05.2023 18:17

Відповідь була несподіваною.  Йому потрібна нова військова форма, бо та  що була на ньому просто згоріла.

На це прохання відразу відгукнувся керівник ФГ «Перлина Полісся» Олег НЕСЕН та виділив 10000 гривень.

Хочемо висловити свою подяку Олегу Анатолійовичу за його чуйність та турботу. Він виявив вдячність і велику увагу до потреб та побажань нашого захисника. Такі прояви підтримки є великою втіхою для нашого героя, і це підтримує його в шляху до одужання й повернення до повноцінного життя.

Ми всі молимося і сподіваємось, що наш герой швидко одужає і повертається до нас. Бажаємо йому сили, мужності і витримки в цей важкий час. Нехай кожен день приносить йому нові кроки до повного відновлення здоров'я. Ми віримо в його силу та волю в кожному кроці його шляху до одужання.

Разом ми зможемо пройти усі випробування. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!