В перший травневий день по всьому світі вітають директорів шкіл.

Дата: 01.05.2023 10:30

Ця професія є однією з найважливіших і відповідальних у суспільстві.

Шановні директори шкіл! З нагоди професійного свята хочемо привітати вас зі святом!

Ви щодня працюєте над тим, щоб забезпечити якісну освіту дітей та молоді, розвивати їхні таланти та навички, допомагати їм стати самостійними і успішними людьми. Це робота, яка вимагає від вас багато зусиль, часу та енергії. Ви повинні бути експертами в своїй галузі, а також керівниками і лідерами, які здатні мотивувати своїх працівників і вести їх до досягнення спільної мети. Дякуємо вам за вашу працю та відданість! Ваш внесок у розвиток нашої держави є надзвичайно важливим. Нехай кожен день принесе вам задоволення від вашої роботи, нові знання та досягнення, а також підтримку та повагу від дітей, їхніх батьків і колег.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.