Кожна поміч, нехай маленька, є великим внеском у всенародну справу.

Дата: 05.04.2023 10:19

Війна - за свободу нашого народу триває.  Наша віра в захисників беззаперечна, а молитви найсильніші, бо з нами Бог. Але ще маємо і мусимо працювати. Адже міцний тил - міцний фронт. Кожна поміч, нехай маленька, є великим внеском у всенародну справу.

На прохання керівника військової частини А7083 працівники Ганнопільської сільської ради та ЦНАПу зібрали кошти на придбання принтера вартістю 7500 гривень.

А також приготували готову продукцію і закупили апельсини, тушонку, цукерки й згущене молоко для захисників, які перебувають на Бахмутському напрямку до яких цієї ночі відправився Юра Дем’янович.

Ми дякуємо і будемо дякувати - всім і кожному! Ми вистоїмо, бо ми всі разом і мета у нас одна - ПЕРЕМОГА та МИР!!!

Слава Україні!