Прекрасні жінки! Дорогі дівчата, жіночки, бабусі, матері, сестри, дружини, доньки й колеги! Вітаємо вас з міжнародним жіночим днем!

Дата: 07.03.2023 22:43

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

У ці складні для нас часи нехай ваші серця будуть наповнені найдобрішими та найніжнішими почуттями. Нехай поряд буде надійне плече, дочекатися з війни своїх коханих, чоловіків, братів живими та з Перемогою!

Ви - душа і серце нашого світу, ви сильні, розумні, мудрі талановиті і сміливі. Багато припадає випробувань на жіночу долю, але ви все витримуєте.

Проявляючи  високу відповідальність та старанність, жінки невтомно працюють в тилу і захищають Батьківщину на фронті. Ваша небайдужість є запорукою успіхів рідного краю і держави.

Зичимо, щоб кожній жінці завжди було сонячно і затишно. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

Тож, живіть, любіть, надихайте, мрійте і вірте у краще! Обов'язково будьте здоровими! Жіночого щастя Вам, кохання, краси та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду. Хай все буде добре!

З найтеплішими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.