Чергова допомога сьогодні знову поїхала на бахмутський напрямок

Дата: 23.02.2023 15:01

Війна зробила кожного українця бійцем, який невпинно, кожен на своєму фронті, наближає перемогу. Найважче тому, хто захищає країну зі зброєю в руках. Але значно легше долати всі труднощі, коли знаєш, що за тобою – міцний тил. Сьогодні кожен житель Ганнопільської громади усвідомлює свою відповідальність за майбутнє країни і всіма можливими засобами допомагає фронту.
«Годуй свою армію, аби не годувати чужу» – саме за таким принципом сьогодні мешканці громади готують вареники, котлети, голубці, пампушки, ковбаси , різноманітну випічку та інші смаколики для наших захисників.
Чергова допомога сьогодні знову поїхала на бахмутський напрямок, завдяки гарній співпраці з Штаб Допомоги Зсу М.Нетішин та Марія Вербицька, водію- волонтеру Сергію Антонюк.
Величезна подяка працівникам наших освітних закладів, працівникам культури, управління, жителів села Хоросток, приватному підприємцю Надія Стрижавчук, жителям Зоя Марчук, Ніна Остапчук, Валентина Веремійчук, Жанна Семенюк , Анна Крутенчук, Оксана Дзюмак за активну допомогу для наших воїнів. Особлива вдячність учням Довжківський Ліцей, ви неймовірні- золоті у вас серця. Величезна вдячність усім, хто причетний! Не припиняємо допомогу! Разом до НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!