Сьогодні Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2023 09:14

«Голокост» з давньогрецької перекладається як «всеспалення» й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид). У ширшому розумінні, голокост – систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.

Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження.

Режим ненависників, масових вбивць та фанатиків примарних ідеологій не має права на існування. Як би він не називався.

Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту має нагадати всім тиранам і агресорам сьогоднішнього світу про небезпечність і наслідки їхніх дій, у тому числі для них.

Вічна пам’ять невинним жертвам страшного злочину…