Щиро вітаємо з Новим Роком!

Дата: 31.12.2022 11:51

Цей рік був надскладним для всіх нас, сповненим випробувань на міцність, людяність та єдність. Всі ми гідно прожили кожну мить 2022 року, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги.

Нехай рік, що минає, забере всі негаразди, болісні хвилювання та сумні спогади, а залишить лише віру в перемогу та гордість за український народ!
Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята в полонах, госпіталях, окопах і бліндажах, на бойовому посту, виконуючи благородну місію по захисту держави, тим, хто втратив домівку і потребує прихистку, хто далеко від своїх домівок.

Хай Господь Бог дає нам сили триматися разом, захисникам повернутися живими, здоровими, і Божого благословення усім! Справедливості і свободи рідній Україні!

У цю новорічну ніч ми українці будемо загадувати одне бажання на всіх і віримо, що ЗСУ скоро здійснять його!

Миру всім нам і нашій Україні! З Новим Роком!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.