Дата: 16.12.2022 18:48

Підходить до завершення черговий рік, підводимо його підсумки, готуємось до нового, схвалюємо проекти бюджетів та планів. Сьогодні, 16 грудня, відбулось засідання виконавчого комітету та засідання постійних комісій Ганнопільської сільської ради. На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувались різних важливих сфер життєдіяльності нашої громади. В ході засідання розглянули та погодили важливі рішення. Заслухали питання, що стосуються захисту інтересів дітей та надання матеріальної допомоги для лікування громадян. Розглянули проект бюджету на 2023 рік.

Сільський голова Маргарита Іванівна подякувала всім за злагоджену роботу в цей важкий період. Незважаючи на непередбачувані обставини цього року, всі працювали для покращення життя мешканців нашої громади та допомагали тим, хто цього потребував.