Шановні юристи! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята.

Дата: 08.10.2022 06:00

Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до вас за порадою та допомогою звертаються громадяни. Вам доводиться діяти чітко та виважено, на благо кожної людини, в інтересах усього українського народу. Саме від вашого професіоналізму і принциповості залежить стан правової культури українського суспільства.

Щиро бажаємо вам мирного неба, професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя, натхнення та твердої віри в ті високі ідеали, до яких ми прагнемо на шляху утвердження закону та справедливості.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.