Шановна Ганнопільська громадо! Дорогі земляки!

Дата: 28.06.2022 08:31

Сердечно вітаємо з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!

Конституція  це найважливіший правовий документ будь – якої держави, яка  єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.

Прийняття у 1996 році Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це був найважливіший крок у забезпеченні прав людини і громадянина, а Україна отримала міжнародний авторитет як незалежна складова частина світової спільноти.

З нагоди визначного державного свята щиро зичимо всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі, а ваші серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Нехай добрі справи єднають нас у дружню громаду, а віра та надія у кращу долю та мирне майбуття надихають на сумлінну працю для добра та благополуччя українського народу.
З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.