ДОБРОГО РАНКУ !!! На території громади все спокійно. Групи територіальної оборорони , які здійснювали патрулювання, не зафіксували жодної надзвичайної ситуації.

Дата: 27.02.2022 11:50

Проте є багато звернень від мешканців, де можна дізнатися про сигнал тривоги. Повідомляю , що додаткого
інформація передається через радіоприймачі на хвилях:
- 104.6 «Поділля Центр»;
- 106.2 «Хіт-FM»;
- 105.4 «Окей ФМ»;
- 108.7 «Промінь».
Телебачення:
- «UA: Поділля» (колишній «Поділля-центр»);
- «33 канал».
Багато було запитань та істерики по вуличному освітленню сіл. Рішення про відновлення освітлення вулиць принято керівництвом районну та узгоджене з військовими. У нічному режимі воно допоможе контролювати ситуацію в громаді.
Повідомляю, що від сьогодні на в’їздах і виїздах наших сіл розпочинаєм облаштовувати блокпости. Ситуація спокійна, все під контролем, але у випадку небезпеки потрібно бути готовими.