Шановні фельдшери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Дата: 21.02.2022 12:34

21 лютого - День фельдшера, медиків, які виконують неоціненно важливу роботу і допомагають рятувати життя.

Фельдшери - це лікарі із середньою медичною освітою, які працюють в швидкій допомозі і в кабінетах долікарської допомоги в поліклініках. Вони надають першу допомогу хворому і направляють до профільних лікарів. Саме фельдшери часто рятують життя пацієнтам.

Шановні фельдшери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ваша робота  завжди несе добро, турботу, світло, що дозволяє людям знову ставати здоровими.   Тому в першу чергу хочеться побажати Вам вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і добробуту у Вашому житті.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської ТГ Маргарита МЕДВЕДЮК.