Правила поведінки під час купання на Водохреща!

Дата: 18.01.2022 09:49

Шановні жителі Ганнопільської громади!

З метою забезпечення безпеки і охорони життя людей та недопущення їх загибелі на водних об’єктах, у зв’язку із святкуванням Водохрещення Господнього, дотримуйтеся основних правил поведінки:

- якщо Ви вирішили зануритися у воду порадьтеся спочатку із лікарем;

- утримайтеся від купання, якщо у Вас хворе серце; -

- не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

- у жодному разі не намагайтеся зігрітися алкогольними напоями.

Особливу увагу слід звернути на те, як правильно зігрітися після тривалого перебуванні на холоді. У жодному разі не можна раптово занурювати ноги в гарячу воду чи відігрівати їх на гарячій батареї. Швидке нагрівання може призвести до виникнення тромбозу судин та ускладнити перебіг захворювання. Зігрівати потерпілого потрібно поступово. Можна зробити легкий масаж кінцівок. Якщо чутливість і колір шкіри відновились, то в подальшому лікуванні немає потреби, в іншому випадку - негайно зверніться до лікаря. Крім того, не вирушайте на водоймища поодинці – це небезпечно! Краще перебувати в місцях спеціально облаштованих для святкування!

Шановні громадяни пам’ятайте, що дотримання елементарних правил безпеки – це запорука вашого благополуччя!