Сьогодні, 17 грудня, православна церква вшановує пам'ять великомучениці Варвари!

Дата: 17.12.2021 12:47

Ця свята вважається захисницею від насильницької та раптової смерті. За переказами, Варвара прийняла хрещення, за це її  жорстоко закатували. Батька Варвари і правителя міста, який дозволив над нею знущатися, спіткала розплата – вони були спалені блискавкою. Саме її багато вірян вибирають своєю заступницею, моляться їй з проханнями про зцілення.

Щиро  вітаємо з великим християнським святом – великомучениці Варвари. Особливі вітання жителям та гостям села Малий Скнит, які святкують цього дня престольний празник.

Тож нехай великомучениця пошле до кожного серця, кожної родини, нашого краю й селам громади – свій надійний захист і ласкаве благословення, добробут, радість, любов і благодать.
З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.