Дорогі наші, любі діти! Шановні жителі Ганнопільської громади! Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – день Святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання.

Дата: 19.12.2021 06:36

Це свято особливе для малечі, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми відвертими переконаннями, саме в День святого Миколая здійснюються найбільш потаємні й фантастичні мрії. А ще, саме в цей день дітлахи очікують найкращих подарунків.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Нехай цей прекрасний день принесе до ваших осель приємні несподіванки, доброзичливі посмішки, веселі миттєвості, гарний настрій, безмежну надію та міцну віру в щасливе майбутнє!

Хай у зимові морози зігріває вас тепле свято, а Святий Миколай здійснить усі ваші бажання, освятить вас і благословить на добрі справи!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.