Вітаємо Антоніну Миколаївну Панкратову з 90-річним ювілеєм!

Дата: 27.10.2021 18:18

Вже увійшло в традицію вітати поважних мешканців громади, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця, із визначною подією - ювілеєм.

Сьогодні свій 90-річний ювілей святкує жителька села Довжки — ПАНКРАТОВА  Антоніна Миколаївна! Вона належить до сильного і дивовижного покоління трудівників, ентузіастів та оптимістів і, незважаючи на роки та випробування долі, тримається молодцем.

З посмішкою, світла, натхненна і доброзичлива ювілярка зустрічала поважних гостей та сором’язливо приймала на свою адресу багато теплих слів і подарунок від усієї громади. Привітати ювілярку завітали староста Довжківського старостинського округу  — Валентина БАБИЦЬКА та депутат сільської ради – Олена КРАВЧУК.

Низький уклін Вам, шановна Антоніно Миколаївно, бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  тішили своєю турботою та увагою, щастя, добробуту Вам і Вашій родині.

Зі святом!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.