Вітаємо творчих людей Ганнопільської громади – з професійним святом – Днем художника!

Дата: 10.10.2021 10:26

Щорічно у другу неділю жовтня своє професійне свято відзначають українські художники, митці та усі, хто долучається до розвитку українського образотворчого мистецтва, популяризують його в Україні та світі.

Мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, яка ідентифікує країну та її громадян серед культурного різноманіття.

Шановні художники! Учні, випускники, викладач відділу художнього класу та керівники гуртків!

Від імені голови сільської ради Маргарити МЕДВЕДЮК та усієї громади щиросердно вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо, щоб Господь завжди беріг вас на професійній та життєвій дорозі. Продовжуйте малювати та вносити яскраві барви в життя громади! Достатку вам, сімейного затишку, успіхів та благополуччя!

Вироби наших юних майстрів мистецтв добре відомі завдяки виставкам. Ми всі пишаємось тим, що такі талановиті люди живуть у нашому регіоні, примножують славу нашого квітучого краю. Ви даруєте нам радість спілкування з прекрасним, допомагаєте виховувати молодь на засадах добра та любові.

Бажаємо вам, шановні майстри творчого натхнення, наснаги, щастя,  радості та задоволення від вашої роботи.