9 жовтня - день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова. По особливому святковий цей день для жителів та гостей села Великий Скнит та села Досін, які відзначають своє престольне свято.

Дата: 08.10.2021 22:12

Шановна громадо!

Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до ваших осель, затишок та Господню благодать. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідної громади та усієї України! Нехай Господь обдаровує всіх міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці та у всіх починаннях.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.