З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 27.09.2021 08:33

27 вересня  працівники дошкільної освіти відзначають своє професійне свято. Благородна професія вихователя роками підтверджує свою необхідність та значущість, адже багато років у дитячих садках виховується майбутні громадяни України.

Всі працівники дошкільних закладів щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям, виховують діток та несуть їм знання.

Шановні працівники дошкільної освіти!

Завдяки вашій щирості, терпінню та мудрості малюки отримують основи ввічливості та вихованості, дорослішають та готуються піднятися на нову сходинку свого життя – шкільного навчання.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. Нехай робота завжди приносить вам задоволення, а ваше життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.