Шановні провізори і фармацевти Славутчини! Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!

Дата: 17.09.2021 14:33

Важко переоцінити той великий внесок, який ви щодня робите задля збереження здоров’я населення! Ваші відповідальність, знання та доброчесність є важливим фактором функціонування медичної системи нашої країни.

Своєю самовідданою працею, небайдужим ставленням до людей ви заслужили повагу до себе.

У цей  святковий день хочемо побажати вам та вашим рідним міцного здоров’я, творчих успіхів, професійних досягнень, щастя, любові, здійснення найсміливіших мрій, наснаги в досягненні нових здобутків, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить вам завжди тільки задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.