Сьогодні, восьмого вересня, 90-річний ювілей відзначає Ганна Арехтівна ПОЛІЩУК, жителька с. Нараївка.

Дата: 08.09.2021 16:27

Життєвий шлях іменинниці був нелегким та тернистим. Незважаючи на такий поважний вік, ювілярка зберегла ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнена і привітна, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. З нетерпінням очікувала на почесних гостей,  які завітали привітати іменинницю, а це староста Великоскнитського старостинського округу Раїса ШЕВЧУК та соціальний робітник Валентина ПАНЧУК.

Від імені сільського голови Маргарити МЕДВЕДЮК та усієї громади подарували іменинниці квіти й подарунок і побажали відсвяткувати ще 100-річний ювілей.

Ганнопільська  громада щиро вітає та бажає міцного здоров’я, щасливих років та радісних свят у родинному колі!

Довгожителі - це жива історія нашого краю, вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.