Привітання зі святом Івана Купала

Дата: 07.07.2021 12:09

Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини. Івана Купала сходиться з днем народження Іоанна Хрестителя Предтечі, який навчав, хрестив людей, вчив бути справедливими один до одного. Це возвеличення сонця,  землі, води і вогню,  сили природи і ії краси, нашого могутнього родоводу і глибокої духовності. Його відзначення стало добрим звичаєм  для наших сучасників. Адже всі разом ми – велика дружна родина, яка бере свій початок в одвічній мудрості далеких предків та їх розумінні навколишнього світу.

Тож прийміть найщиріші вітання з найбільш давнім дохристиянським святом  – Івана Купала та релігійним – Різдвом святого Івана Хрестителя. Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком  ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я і красу. Хай добробут і злагода  запанує у кожній хаті.

Бажаємо Вам, дорогі жителі Ганнопільської громади, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя! Зі святом вас!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.