Дорога наша молодь! Шановна громадо!

Дата: 25.06.2021 10:18

Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — Днем молоді! У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Час планування майбутнього та пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Бути молодим означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Молодь завжди вирізняється ініціативністю, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями. Це час випробувань та помилок, пізнання світу та себе самого. Намагайтеся використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. З нагоди свята бажаємо усім молодим: творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові, великого людського щастя та здійснення всіх ваших мрій та планів, невичерпної енергії та оптимізму! Будьте молодими, генеруйте нові ідеї, не розчаровуйтесь в житті, не втрачайте любові, відчуття завтрашнього дня! Хай світ радує багатством кольорів і дарує відчуття гармонії та щастя! З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.