Шановні випускники Ганнопільської громади! Вітаємо вас із закінченням школи!

Дата: 24.06.2021 16:11

Свято, якого довго чекали одинадцятикласники - День вручення атестатів про повну загальну середню освіту, чи як простіше говорять - ВИПУСК. Це важлива подія для кожної людини, адже це початок дуже відповідального етапу в житті та прощання з дитинством. Це свято має подвійне емоційне підґрунтя, адже у ньому поєднуються сум розлуки і світло надії, смуток прощання і радість зустрічі з майбутнім. Стільки стежок протоптано навколо школи, і стільки доріг відкривається в нове життя. Бажаємо вам завжди з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали вам такий важливий поштовх у життя, вклавши саме цінне і потрібне. Бажаємо зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ви прагнете, адже від цього залежить ваше майбутнє. Ми бажаємо всім нашим цьогорічним випускникам гарної життєвої дороги та успіхів в подальшому здобутті освіти. Впевненні, що завжди пишатимемось нашим молодим поколінням! Нехай у вашому житті буде багато добра, та завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням досягнете своїх цілей! З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.