Щороку в третю неділю травня Україна відзначає День пам‘яті жертв політичних репресій.

Дата: 16.05.2021 16:25

Ми згадуємо тисячі наших співвітчизників, які стали жертвами політичних репресій на початку ХХ століття. Внаслідок терору 30-х в була знищена наукова та мистецька еліта України, зруйновані традиційні ціннісні орієнтири, відбулася денаціоналізація українців. Маємо зберігати пам‘ять про безневинні жертви тих років, щоб не допустити повторення цієї великої трагедії в майбутньому. В родині, в суспільстві, в державі створення умов для якісного життя та гідного існування людини, плекання національних цінностей і традицій – надважливе завдання. Поважне ставлення до держави та до ближнього, незалежно від віку, достатку, фізичних можливостей, робить людину людиною. Бережімо один одного і Україну. Не дамо трагедії повторитися знову. З повагою, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК та виконавчий комітет.