Привітання прийомної сім'ї МЕЛЬНИКІВ із села Довжки.

Дата: 14.05.2021 16:35

Традиційно, з нагоди  Дня матері та Міжнародного Дня сім'ї, від імені голови та усієї Ганнопільської громади, спеціаліст Служби у справах дітей сім'ї та молоді Світлана ГУРАНСЬКА завітала до сім'ї МЕЛЬНИКІВ з подарунками  солодощами та щирими вітаннями.

На теперішній час сім'я виховує трьох синів.  Прийомні батьки зуміли створити для усіх дітей належні умови проживання, дбають про їхнє здоров’я,  благополуччя та щиро пишаються своєю сім'єю.
Тож, дякуємо вам за любов, яку ви даєте дітям, за гідне виховання та відповідальність, яку взяли на себе.

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви відкрили дітям своє серце, розділили з ними свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Бажаємо, щоб ваші  діти зараз і в майбутньому були для вас гідною опорою, щоб затишок, спокій, любов, достаток, взаємоповага та взаєморозуміння панували у вашому домі!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.