Шановні ветерани Другої світової війни, жителі Ганнопільської громади!

Дата: 08.05.2021 10:41

Ці травневі дні ми зустрічаємо з особливими почуттями. Саме яскраві кольори травня щороку пробуджують у нас спогади, які не перекреслив початок нового тисячоліття. Залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу. Друга Світова війна забрала мільйони людських життів.

Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу.

У День пам’яті та примирення схиляємо голови перед подвигом героїв за мир, за можливість новим поколінням радіти життю, виховувати своїх дітей.

Віддаймо шану кожному українському Героєві, що в часи Другої Світової війни і сьогодні бореться за визволення рідної землі від тоталітарних загарбників.

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.