Щорічно в середу останнього повного тижня квітня відзначають Міжнародний день секретаря або День професійних адміністративних працівників. Вітаємо усіх причетних з професійним святом!

Дата: 21.04.2021 11:56

Нехай в роботі будь-яка купа справ легко вирішується сама собою, а в житті завжди відбуваються яскраві, веселі, прекрасні події, досягайте блискучих результатів і в діяльності і в житті. Щоб ваш кожен ранок починався з натхнення і кожен день ніс з собою удачу та світлу радість. Залишайтесь такими ж чарівними, привітними й усміхненими на своєму робочому місці.

Бажаємо Вам позитиву, заряду бадьорості та сил, світлої посмішки і відмінного настрою кожного дня. Нехай Ваші бажання завжди здійснюються, сімейне щастя додає енергію і красу.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.