Встановлено терміни весняно-літньої заборони на лов риби

Дата: 30.03.2021 16:55

З метою впорядкування організації промислового рибальства та раціонального використання водних біоресурсів суб’єктами господарювання всіх форм власності Міністерством юстиції України 23.03.2021 зареєстровано один із найважливіших документів для регулювання рибного промислу в Україні. Це Режим рибальства у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) України у 2021 році. На основі цього нормативно-правового акта, а також Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України встановлено терміни весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів: - у річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно); - на водосховищах, озерах, ставках з 01 квітня по 10 червня (включно); - в придаткових системах водних об’єктів (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 30 червня (включно). Та заборони на лов раків під час виношування ними ікри, личинок та першого линяння з 01 грудня по 30 червня(включно).