Нагадуємо правила безпечної поведінки на водоймах!

Дата: 18.01.2021 15:43

Фото без опису Напередодні свята Водохреща питання безпеки є особливо актуальним. Адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому застерігаємо Вас бути обережними під час купання на Водохрещення. Вкотре нагадуємо правила безпечної поведінки на водоймах: - занурюватися (купатися) необхідно в спеціально обладнаних місцях біля берега, під доглядом рятувальників та медичних працівників; - перед купанням необхідно розігріти тіло; - до місця купання необхідно підходити в зручному взутті, щоб запобігти втратам чутливості ніг. Краще використати черевики або вовняні шкарпетки. Можливе використання спеціальних гумових чобіт, що також захищають ноги від гострого каміння . Ідучи до ополонки, пам’ятайте, що доріжка може бути слизькою — ідіть повільно й уважно; - занурюватися найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Ніколи не поринайте в ополонку вперед головою. Стрибки у воду й занурення у воду з головою не рекомендуються, адже це збільшує втрату температури й може призвести до шоку від холоду; - при вході у воду намагайтеся швидко досягти потрібної Вам глибини, але не плавайте; - не перебувайте воді більше 10 секунд, щоб уникнути загального переохолодження організму; - якщо з вами дитина, слідкуйте за нею під час занурення; - при виході не тримайтеся безпосередньо за металеві поручні, використовуйте сухий рушник; - після купання (занурення) розітріть себе махровим рушником і надягніть сухий одяг; - для зміцнення імунітету й уникнення можливості переохолодження необхідно випити гарячого чаю, найкраще з ягід, фруктів і овочів з попередньо підготовленого термоса. Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на водоймах! Доводимо до Вашого відома інформацію про те, що на території Ганнопільської громади спеціально обладнаних місць для купання не визначено.