Профорієнтаційний брейн-ринг

Дата: 06.03.2018 16:11

Сьогодні 06.03.2018 р. в Ганнопільському сільському будинку культури відбувся профорієнтаційний брейн-ринг. У так званій профорієнтаційній грі школярі 9-11 класів шести навчально-виховних комплексів Ганнопільської громади мали змогу познайомитись із безмежною кількістю різних професій та хоч трішки зорієнтуватись, вибрати серед них ту, яка допоможе успішно розпочати самостійну трудову діяльність та життєвий шлях.

Приємним було те, що під час брейн-рингу був присутній директор Славутського міськрайонного центру зайнятості Пономарьов Сергій Іванович, а головою журі був провідний фахівець із профорієнтації Терновий Ярослав В’ячеславович.

Кожна команда активно проявила себе та продемонструвала всім, що достойна перемоги. Головним подарунком став чудовий кольоровий принтер, який дістався учням Ганнопільського НВК за почесне I місце. В свою чергу Киликиївський НВК посів II місце, Малоскнитський НВК здобув III місце.

Отож, вітаємо переможців та бажаємо успіхів у майбутніх починаннях!