ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ

Дата: 21.08.2020 15:53

Фото без описуФото без опису 20 серпня відкрита першість в місті Славута серед дівчат 2007 року з мініфутболу. В змаганнях також взяла участь команда Ганнопільської ОТГ. За результатами суддівства наші дівчата зайняли почесне друге місце, а капітана футбольної команди Ганнопільської ОТГ Вероніку РАДЗИВІЛЮК визнано кращим гравцем турніру! Учасниці змагань нагороджені грамотами, кубками, та медалями. Дівчата повернулися з приємною втомою та позитивними емоціями. Керівництво Ганнопільської громади виносить щиру вдячність тренеру команди Юрію ЮРЧУКУ і нашим юним спортсменкам за наполегливу працю і досягнення гарного результату! Бажаємо вам наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!