ШАНОВНІ ПОДАТКІВЦІ РАЙОНУ!

Дата: 02.07.2020 10:24

Фото без опису Від імені Ганнопільської громади прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника державної податкової служби України. Від вашої злагодженої роботи залежить добробут нашої країни. Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби. А самовіддане виконання професійних обов’язків забезпечить національну безпеку, захист та стабільність фінансових та економічних інтересів України. З нагоди професійного свята бажаємо успіхів у вашій нелегкій, відповідальній праці, взаєморозуміння з платниками зборів і платежів, міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, добробуту, миру, злагоди і сімейного благополуччя.