Привітання фермерів Ганнопільської громади та Славутчини

Дата: 22.06.2020 12:47

Шановні фермери Ганнопільської громади та Славутчини! Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем Фермера! Фермерський тип господарювання – це особливе життя людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Ми пишаємось та підтримуємо нелегку працю наших фермерів, адже на території громади працює 11 фермерських господарств та 2 сімейні молочні ферми, які активно вирощують зернові та технічні культури, займаються відгодівлею ВРХ та виробництвом молока. Завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванні зростають досягнення в сільському господарстві та розвивається українське село. Тож бажаємо усім Вам міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!