Віддалене робоче місце фахівця Пенсійного фонду успішно працює у Ганнопільській ОТГ

Дата: 10.02.2020 14:10

10 лютого 2020 року на віддаленому робочому місці, що створене і функціонує в селі Ганнопіль , проводила прийом громадян провідний  спеціаліст Славутського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду в області Андрійчук Тетяна Володимирівна.

Обслуговування громадян на віддалених робочих місцях нещодавно переважно зводилося до надання консультацій з питань пенсійного забезпечення. Після проведеного оснащення віддаленого робочого місця сучасною комп’ютерною технікою, жителі громади мають можливість отримати увесь спектр пенсійних послуг, серед яких подання заяв про призначення (перерахунок) пенсій, замовлення пенсійних посвідчень, видача довідок про доходи пенсіонера та інших довідок з реєстру застрахованих осіб тощо.