Всеукраїнський фестиваль Різдвяних піснеспівів.

Дата: 13.01.2020 10:35

Святковий січень щиро нас єднає,

І фестиваль духовний квітне знов!

Колядок і щедрівок спів лунає –

Засвідчує Божественну любов.

Олесь Ундір (м. Острог)

У суботу, 11 січня, в студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького відбувся XV Всеукраїнський фестиваль Різдвяних  піснеспівів. Цьогоріч  до участі в заході було запрошено 43 колективи різних релігійних конфесій з Рівненської, Волинської, Хмельницької та Тернопільської областей, в їх числі  ансамблі, театральні гуртки, сольні виконавці; звучали також і музичні композиції на різдвяну тематику. У цьому році захід приурочено до «Всесвітнього року Біблії-2020»

Ганнопільську громаду на фестивалі гідно представляв церковний хор Свято-Параскевського храму с. Хоросток. Організатори відзначили автентичність  колядок та щедрівок, які було обрано до виконання учасницями хору – жодна з них не повторювалась в інших виступах.

Крім цього, присутні мали можливість побачити відеопривітання від учасників Донеччини, які в силу обставин не змогли приїхати на фестиваль.

Всі учасники отримали Першокнигу — Біблію, дипломи та пам’ятні подарунки. Та, напевно, найбільшим дарунком для кожного, хто відвідав фестиваль, стали позитивні враження та незабутні емоції, які залишили в їхніх серцях Різдвяні піснеспіви…