Відзнака керівництва області.

Дата: 06.12.2019 12:34

Фото без описуФото без описуФото без опису

Напередодні Дня місцевого самоврядування за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у  розвиток територіальної громади та з нагоди професійного свята голову Ганнопільської сільської ради Маргариту Медведюк нагороджено почесною грамотою Хмельницької обласної адміністрації.

Водночас головного спеціаліста-фінансиста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Ганопільської сільської ради Ольгу Чмелюк за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, належне виконання посадових обов’язків та високий професіоналізм народжено грамотою Хмельницької обласної ради.

Вітаємо Вас, шановні Маргарито Іванівно та Ольго Анатоліївно, з високою оцінкою Вашої роботи! Бажаємо натхнення, здоров’я, добробуту та реалізації нових планів та звершень на благо Ганнопільської громади.