Вітаємо з професійним святом!

Дата: 25.10.2019 11:16

Шановні автомобілісти та дорожники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства громади, життєдіяльність населених пунктів.
Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов'язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви - на одному шляху.
Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту  щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров'я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, автомобіль - міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою сільський голова Маргарита Медведюк