Оформляйте документи на землю!

Дата: 22.10.2019 12:59

Шановні суб’єкти господарювання Ганнопільської об’єднаної територіальної громади!
У разі використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів, просимо вас звернутися до Ганнопільської сільської ради з метою врегулювання питання сплати коштів за землекористування до 08.11.2019 року.
У разі виявлення фактів використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів Ганнопільською сільською радою будуть направлені матеріали до Шепетівської місцевої прокуратури з вимогою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-5100 грн) або арештом на строк до шести місяців.
Також, з суб’єктів господарювання, які не сплачують кошти за користування землею, в судовому порядку стягуватимуться кошти збережені без достатньої правової підстави за фактичне використання земельних ділянок.