З Днем будівельника!

Шановні будівельники! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви — представники мирної і творчої професії, яка завжди була й залишається однією  із самих шанованих і почесних.

Будівельники – це творці, які покликані приносити радість, щастя і задоволення оточуючим. І ті, хто будує житло, офіси, торгівельні центри, заслуговують на велику повагу та визнання.

Ваші кваліфікація і досвід дуже потрібні сьогодні. Сподіваємося, що ви і надалі будете вдосконалювати професійну майстерність, радувати людей і відродженими пам’ятками архітектури, і сучасними непересічними проектами.

Бажаємо вам невичерпного здоров’я і благополуччя. Нехай професійне свято принесе вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

З  повагою виконавчий комітет та голова

Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк