Двом матерям з Ганнопільської громади присвоїли почесне звання України "Мати-героїня"

Дата: 21.01.2019 14:31

21 січня в адмінбудівлі Ганнопільської сільської ради відбулись урочистості з нагоди присвоєння багатодітним матерям Ганнопільської громади почесного звання «Мати-героїня». Ці жінки заслуговують найвищих слів захоплення й подяки.
Жителька села Рівки Петричук Валентина Сергіївна народила й виховала п’ятеро синів, з 1996 року трудилася на благо Свято-Покровського храму в с. Мухарів, а з 2008 року працює на посаді регента церковного хору Свято-Михайлівського храму в с.Ганнопіль.
Жителька села Понора Сищук Валентина Миколаївна виростила четверо синів та доньку. Свою трудову діяльність розпочала у СТО «Хоняківське». Останніх чорити роки працює кур'єром в ПАТ Хмельницькобленерго.
Голова Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк відзначила величний подвиг жінок, які присвятили своє життя вихованню дітей, побажала їм міцного здоров’я, родинного тепла, благополуччя, а також, вручила матерям заслужені державні нагороди: посвідчення та нагрудні знаки  до почесного звання «Мати-героїня».
Представники Ганнопільської громади подарували жінкам подарунки та солодощі, а працівники культури підготували гарні музичні вітання.
Бажаємо цим сім’ям довгих щасливих років, сповнених любов’ю, миром і Божою ласкою.