Відбулася нарада з керівниками підприємств торгівлі

4 грудня у виконавчому комітеті Ганнопільської сільської ради відбулася нарада з керівниками підприємств торгівлі.
Обговорювались наступні питання:
•    відсутність торгової точки у селі Хоняків;
•    забезпечення продовольчого споживчого ринку якісними товарами першої потреби;
•    дотримання законодавства щодо безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів;
•    недопущення тіньової зайнятість на ринку праці;
•    дотримання закладами торгівлі графіку роботи;
•    надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам та дітям неблагополучних сімей до Дня Святого Миколая;
•    підготовку до новорічних і різдвяних свят;
•    дотримання Правил благоустрою, які діють на території Ганнопільської громади.
Особливу увагу звернули на якість реалізуємої продукції, рівень культури обслуговування покупців та забезпечення  споживчого попиту широким асортиментом продукції з метою створення гарного святкового настрою кожній родині Ганнопільської громади.
За підсумками наради підприємці зазначили, що й надалі працюватимуть над підвищенням якості продукції та розширенням її асортименту.