У Ганнопільській громаді пройшов захід до Дня усиновлення

Дата: 28.09.2018 14:14

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.  Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи.

Сьогодні у приміщенні Ганнопільського сільського будинку культури відбувся захід до Дня усиновлення.

Гостями свята стали: начальник відділу освіти молоді, спорту,культури та туризму Ганнопільської сільської ради Віктор Миколайович Власюк, Начальник служби у справах дітей Славутської районної державної адміністрації Сергій Васильович Мороз, директор Ганнопільського НВК Лариса Анатоліївна Самчук, представники виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради, вчителі, працівники та школярі.

Сергій Васильович та Лариса Анатоліївна виступили з привітальним словом.

На свято запросили опікунів - людей, що стали на особливу дорогу батьківства: благородну і складну, переповнену емоціями,очікуваннями та тривогами. Їм подякували та  подарували подарунки.

Дітлахи підготували чудові виступи.

Задоволеними залишилися і учасники заходу, і гості, і його організатори.