27 вересня - Всеукраїнський День вихователя

Дата: 28.09.2018 09:04

27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Від виконкому Ганнопільської сільської ради, ми вітаємо з святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості і щастя! В цей день від Ганнопільської громади працівникам та нашим маленьким вихованцям дитячих садочків найкращі привітання та подарунки.Зі святом, ВАС!