Спортивні змагання серед молоді громади

Дата: 14.05.2018 10:42

Ось уже котрий рік поспіль в Ганнопільській громаді проводяться спортивні змагання до Дня Перемоги серед молоді. Цього річ змагання відбулись 13 травня 2018 року на базі Малоскнитського НВК, у яких брали участь команди 6 сіл громади: с.Ганнопіль, с.Довжки, с.Досін, с.Клепачі, с.В.Скнит та с.М.Скнит.

У змаганнях з волейболу впевнену перемогу виборола команда с.Довжки. Друге місце здобула команда с.М.Скнит, а почесне третє місце посіла команда с.В.Скнит.

Футбольний матч був же наповнений нестримних емоцій та хвилювань. В досить важкій та напруженій боротьбі третє місце виборола команда с.Досін. У фінальний матч вийшли команди з с.Великий Скнит та с.Малий Скнит. В запеклій боротьбі переможця визначити не вдалось (рахунок 1:1). Отож, згідно Регламенту змагань було призначено два додаткових тайми по 5 хв. Однак, і тут команди зіграли в нічию. Тому кращу команду Ганнопільської сільської ради визначила «футбольна лотерея» - пенальки. Впевнено та майстерно футболісти команди с.Малий Скнит здобули перемогу з рахунком 4:2.

За призові місця команди отримали м’ячі: футбольні та волейбольні відповідно.

Вітаємо учасників та переможців змагань і бажаємо нових перемог!