Шановні жителі Ганнопільської громади!

Дата: 11.08.2017 09:52

Компанія «Агро Органік» розпочинає реалізацію багаторічного проекту «ЗЕЛЕНЕ ФЕРМЕРСТВО МАЙБУТНЬОГО», метою якого є залучення фермерів до вирощування сільськогосподарських культур органічними методами (без хімічних добрив). Компанія пропонує широку програму підтримки діючих та майбутніх фермерів на території Ганнопільської громади.

«Агро Органік» - це молода компанія, яка створює власний органічний сад ягідних та плодових культур загальною площею 140 гектарів. Реалізує як ягоди власного вирощування так і продукцію фермерів до країн ЄС, має холодильні камери для заморожування та зберігання, сучасну лабораторію, пасічне господарство, співпрацює з агрономами практиками, реалізовує соціально-освітні проекти.

Дана компанія шукає фермерів, які вирощують ягоди, овочі та фрукти на території Ганнопільської сільської ради та мають бажання розвивати власну справу.

Контакти для зв’язку:

E-mail: sich1976@gmail.com

Тел.: +38 (067) 362-42-13, +38 (073) 098-86-90, +38 (067) 362-42-83, +38 (066) 845-35-51