До уваги власників транспортних засобів!

Якщо Ви маєте можливість та бажання на платній основі залучати власну техніку (вантажні автомобілі, спеціальну техніку та інші транспортні засоби) для надання послуг з перевезення різних видів вантажів, зокрема матеріальних цінностей, паливно-мастильних матеріалів, гуманітарної допомоги, вантажів, необхідних для підтримки агропромислового комплексу, евакуації підприємств тощо в умовах воєнного стану – просимо заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfRTr0Op.../viewform Підтримаємо ініціативу та зробимо усе, щоб наблизити нашу перемогу та підтримати суб’єктів господарювання, які здійснюють вантажні перевезення! За детальнішою інформацією звертайтесь до управління інфраструктури облдержадміністрації за телефонами: 76-59-87.

16:20 21.03.2022